Proszę czekać

Zostań testerem warsztatów

Udostępnij samochód do badań jakości usług w ASO

 

Wypełnij formularz i zgłoś samochód do testu już dziś!

 

Jako klient oczekujesz od warsztatu samochodowego tego samego, czego producent samochodów od swego dealera: najlepszego serwisu i stuprocentowej jakości wykonanej pracy. Aby to zagwarantować dealerzy i producenci zlecają rzeczoznawcom DEKRA przeprowadzenie testów warsztatowych. 

 

Zbliża się termin przeprowadzenia przeglądu okresowego Twojego samochodu? Zgłoś się do testu warsztatowego DEKRA, a pokryjemy część kosztów przeprowadzenia przeglądu serwisowego. Twój pojazd nie może być starszy niż 7 lat, a jego maksymalny przebieg nie może przekraczać 180.000 km. 

 

Na czym polega udział w teście warsztatowym DEKRA?

 

Pracownik DEKRA wprowadzi w Twoim samochodzie drobne zmiany techniczne, np. zmieni ustawienie reflektorów albo wstawi przepaloną żarówkę. Jeśli warsztat przeoczy usterkę, wtedy zostanie ona oczywiście usunięta przez naszego pracownika/audytora po zakończeniu testu. Za dobrowolny udział w teście, w zależności od producenta i typu pojazdu, DEKRA pokrywa cześć kosztów przeglądu serwisowego - minimum 400 zł (brutto).

 

Jesteś zainteresowany udziałem w teście? Prześlij do nas wypełniony formularz. Na podstawie wprowadzonych danych zbadamy aktualną dostępność miejsc do przeprowadzenia testów w Twojej okolicy.

 

Dowiedz się więcej »

 

 Zgłoś się do testu: