Proszę czekać

Wyceny wartości pojazdów, maszyn i urządzeń

Rzetelna wycena dostosowana do rynku lokalnego

 

Kupując lub sprzedając pojazd samochodowy albo linię technologiczną firmy i osoby prywatne często potrzebują wsparcia ze strony eksperta, dysponującego wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, który przedstawi rzetelną wycenę, dostosowaną do warunków rynku lokalnego.

Wycena wartości pojazdów

 

DEKRA Polska sporządza wyceny wartości pojazdów na podstawie szczegółowych oględzin pojazdu. W miarę możliwości ekspert DEKRA przeprowadza również jazdę próbną lub próbę drogową. Wyceny opracowywane są z wykorzystaniem autorskiego systemu, w oparciu o dane Eurotax.

 

Rzeczoznawcy DEKRA jako jedyni na polskim rynku podczas sporządzania wyceny pojazdu mają możliwość identyfikacji jego roku produkcji w systemie on-line w oparciu o zewnętrzną bazę danych.

 

Naszym stałym klientom oferujemy platformę internetową DEKRA.net, która umożliwia m.in. składanie zleceń oraz odbiór wycen w formie elektronicznej. Dzięki temu udaje się znacznie przyspieszyć i uprościć procesy, co szczególnie doceniają firmy leasingowe. System umożliwia automatyczny transfer danych na portale aukcyjne oraz na platformę DEKRA CarExchange.

Wyceny maszyn, urządzeń i linii technologicznych

 

DEKRA dysponuje siecią rzeczoznawców szkolonych i weryfikowanych specjalnie pod kątem wyceny maszyn, urządzeń i linii technologicznych. Ujednolicona metodologia oraz transparentny sposób określenia wartości obiektu zapewnia pierwszy w Polsce profesjonalny system komputerowy do wyceny maszyn i urządzeń dostępny na platformie DEKRA.net (zintegrowany z portalami aukcyjnymi i systemem DEKRA CarExchange).


Wycena międzynarodowa

 

DEKRA Polska w oparciu o sieć przedstawicielstw DEKRA w Europie jest w stanie wiarygodnie i szybko wycenić pojazd lub maszynę w odniesieniu do warunków rynku lokalnego. Tak przygotowany dokument jest tłumaczony na język polski; dodatkowo może zostać uzupełniony także o oszacowanie wartości przedmiotowego pojazdu na rynku krajowym.

 

W DEKRA wycena samochodu osobowego w Niemczech trwa zwykle nie dłużej niż 5 dni roboczych.

 

Na życzenie klienta wyceny wartości pojazdów, maszyn i urządzeń opracowane są przez ekspertów DEKRA w języku angielskim.