Proszę czekać

DEKRA Znak Jakości warsztatu blacharsko-lakierniczego

Certyfikacja wielomarkowych warsztatów blacharsko-lakierniczych

 

Stanowi potwierdzenie, że wielomarkowy warsztat blacharsko-lakierniczy spełnia profesjonalne kryteria zdefiniowane i ujęte w standardzie DEKRA, a tym samym posiada przygotowanie techniczne i umiejętności praktyczne do wykonywania napraw równoważnych w porównaniu z serwisami autoryzowanymi przez producentów samochodów.


Standard DEKRA uwzględnia obecny stan rozwiązań technicznych i technologicznych wykorzystywanych w procesie naprawy powłok blacharsko-lakierniczych. Kontrolą objęte są używane podczas pracy przyrządy, wymagane elementy wyposażenia i materiały. Podczas prowadzonej kontroli weryfikacji podlega także stan szkoleń odbytych przez pracowników.

 

DEKRA Znak Jakości warsztatu blacharsko-lakierniczego

 

Oprócz dostępnego wyposażenia prowadzona jest również wyrywkowa kontrola na bazie wykonanej pracy. Na zakończenie audytu przygotowywany jest szczegółowy raport zawierający opis, statystyki oraz dokumentację fotograficzną.

Naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane w warsztatach posiadających ważny certyfikat DEKRA Znak Jakości zapewniają utrzymanie gwarancji producenta pojazdu wydanych wraz z nowym pojazdem – na korozję perforacyjną oraz na powłokę lakierową. Po upływie roku warsztat musi poddać się ponownej kontroli DEKRA, aby móc dalej posługiwać się Znakiem Jakości DEKRA.

 

DEKRA Znak Jakości warsztatu blacharsko-lakierniczego

 

Lista certyfikowanych warsztatów blacharsko-lakierniczych »
  

Audyty blacharsko-lakiernicze DEKRA skierowane są do:

  • warsztatów / sieci warsztatów niezależnych
  • wielomarkowych ASO