Proszę czekać

Wzięliśmy udział w I Motocyklowym Kongresie Bezpieczeństwa Drogowego

Byliśmy obecni I Motocyklowym Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zorganizowanym w dniu 22 września br. przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

Z ramienia Grupy DEKRA w Polsce w wydarzeniu wziął udział p. Mariusz Mankiewicz, Wiceprezes Zarządu, który wystąpił z prelekcją poświęconą wybranym zagadnieniom z zakresu bezpieczeństwa motocyklistów.

 

Głównym celem Kongresu było stworzenie możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń w sferze kształtowania polityki bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz bezpiecznych zachowań jego uczestników ze szczególnym uwzględnieniem użytkowników motocykli.

 

W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, służb, środowiska motocyklistów oraz innych podmiotów działających na rzecz bezpieczeństwa na drogach. 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z Kongresu.

 

Mariusz Mankiewicz, Wiceprezes Zarządu DEKRA w Polsce, przemawia na I Motocyklowym Kongresie Bezpieczeństwa Drogowego (fot. 1)

 

Mariusz Mankiewicz, Wiceprezes Zarządu DEKRA w Polsce, przemawia na I Motocyklowym Kongresie Bezpieczeństwa Drogowego (fot. 2)

 

Mariusz Mankiewicz, Wiceprezes Zarządu DEKRA w Polsce, przemawia na I Motocyklowym Kongresie Bezpieczeństwa Drogowego (fot. 3)