Proszę czekać

Nowe rozwiązania DEKRA CarOperator dla Forda

W systemie DEKRA CarOperator dla marki Ford wprowadziliśmy w ostatnich tygodniach kilka nowych rozwiązań. 

 

  • Od dnia 1 kwietnia br. aplikacja DCO Ford połączyliśmy z portalem Allegro (Motoryzacja), co pozwoliło na bezpośredni eksport ogłoszeń do Allegro zarówno przez dealerów Ford Używane, jak też przez dealerów niekorzystających wcześniej z aplikacji DCO.  

  • Z kolei 1 maja br. w DCO Ford został uruchomiliśmy nowy moduł dla dealerów, służący do bezpośredniego eksportu ogłoszeń na inne popularne motoryzacyjne portale ogłoszeniowe (OtoMoto, Autotrader oraz motoGratka). To rozwiązanie pozwala na szybkie informowanie potencjalnych klientów o aktualnej ofercie sprzedaży również nowych samochodów w sieci ponad 50 dealerów Forda w Polsce.

 

DEKRA CarOperator to platforma internetowa zarządzająca procesem zakupu, kontroli technicznej oraz sprzedaży pojazdów używanych w punkcie dealerskim oraz sieci importera. Za każdym razem przygotowywana jest z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań w zakresie procesu, procedur obowiązujących w sieci dealerskiej, a także corporate design danej marki. Każdy z systemów DCO pracuje niezależnie od siebie i może być przez cały czas być modyfikowany pod kątem bieżących oczekiwań dealerów.