Proszę czekać

DEKRA światowym liderem w realizacji przeglądów rejestracyjnych pojazdów

DEKRA odpowiada już za przegląd rejestracyjny co trzeciego samochodu w Niemczech. W pierwszym półroczu ubiegłego roku rzeczoznawcy DEKRA przeprowadzili o 73 tys. przeglądów więcej, w porównaniu do analogicznego okresu w 2018 roku, co oznacza wzrost udziału w rynku do 33,5%. Ostatni rok to także szybki rozwój tej gałęzi działalności DEKRA w Danii, gdzie sieć SKP rozrosła się do 29 obiektów, a udział w rynku wyniósł 10%.

 

Blisko 26 milionów przeglądów technicznych pojazdów realizowanych rocznie daje DEKRA pozycję globalnego lidera na tym rynku. Drugi, co do wielkości, dostawca tych usług rokrocznie przeprowadza o 12 milionów przeglądów mniej.

 

W minionych dziesięciu latach DEKRA podwoiła liczbę państw, w których realizuje przeglądy techniczne pojazdów, do dwudziestu. Do tej grupy w ostatnich miesiącach dołączyły Chiny i Watykan, a w bieżącym roku DEKRA zacznie oferować przeglądy samochodów także w Chile. 

 

W Polsce przeglądy rejestracyjne pojazdów rzeczoznawcy DEKRA przeprowadzają w ramach sieci Stacji Kontroli Pojazdów Partner DEKRA, która obecnie liczy ponad 170 obiektów na terenie całego kraju. Ich listę znajdziesz w tym miejscu.