Proszę czekać

DEKRA na II Międzynarodowych Targach Eko Flota w Warszawie

DEKRA była jednym z wystawców na II Międzynarodowych Targach "EkoFlota. Innowacje, Ekologia, Mobilność. Trwające w dniach 6-7 października br. targi odwiedziło ponad 5 tys. osób.

 

Targi "EkoFlota, Innowacja, Ekologia i Mobilność" skierowane są do polskich i środkowoeuropejskich przedsiębiorstw zajmujących się rozwojem innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego. Na imprezie oferty prezentują również dostawcy usług dla branży Automotive oraz producenci i importerzy samochodów, ze szczególnym uwzględnieniem marek oferujących modele elektryczne i hybrydowe.


 

DEKRA na II Międzynarodowych Targach Eko Flota w Warszawie - fot.1 - DEKRA

Pani Beata Bublewicz, była Poseł na Sejm RP i przewodniczący Grupy Parlamentarnej ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Pan Mariusz Mankiewicz, Dyrektor Zarządzający DEKRA oraz dzieci na II Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych "EkoFlota" w Warszawie.

 

Goście targi mogli odwiedzić stoisko firmowe DEKRA. Nasi przedstawiciele zawsze byli gotowi, aby przekazać pełne informacje na temat wszystkich usług DEKRA dla firm z przemysłu motoryzacyjnego.

 

DEKRA na II Międzynarodowych Targach Eko Flota w Warszawie - fot.2 - DEKRA

DEKRA na II Międzynarodowych Targach "EkoFlota".

 

Podczas targów wystawcy mieli okazję zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia, nawiązać nowe kontakty biznesowe i podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi firmami z branży. Producenci samochodów przedstawili publiczności nowe modele z napędem elektrycznym i hybrydowym.


 

DEKRA na II Międzynarodowych Targach Eko Flota w Warszawie - fot.3 - DEKRA

DEKRA na II Międzynarodowych Targach "EkoFlota".

 

W ramach targów odbyła się także konferencja "Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport". Eksperci, przedsiębiorcy i naukowcy dyskutowali o przyszłości pojazdów elektrycznych w Europie Środkowej.